JESTEŚMY LAGREE FITNESS.

Trening o wysokiej intensywności i niskim wpływie, który koncentruje się na mięśniach głębokich i sile oraz pozwala budować wytrzymałość mięśniową.

WIĘCEJ
CZYM JEST LAGREE FITNESS?

JEDYNY TRENING KTÓRY SKUTECZNIE ŁĄCZY ELEMENTY ĆWICZEŃ O WYSOKIEJ INTENSYWNOŚCI Z RUCHAMI O NISKIM WPŁYWIE.

WITAJ W LAGREE FITNESS

Lagree Fitness to stworzona i opracowana przez słynnego eksperta fitness, Sebastiena Lagree, kompleksowa metoda treningowa, stosowana w ponad 500 studiach fitness na całym świecie.

WITAJ W LAGREE FITNESS

METODA LAGREE

Lagree to metoda fitness specjalnie zaprojektowana dla efektywnego i skutecznego wzmocnienia, napięcia i poprawy tonusu mięśni, bez nadmiernego obciążania stawów, tkanek łącznych i kręgosłupa.

METODA LAGREE

LAGREE A PILATES

Różnica dotyczy zasad. Metoda Lagree wykorzystuje sprawdzone techniki treningu kulturystycznego, które nie są typowe dla Pilatesu.

LAGREE A PILATES

SPRZĘT TRENINGOWY LAGREE

Sprzęt treningowy, który odmieni Twoje życie. Wszystkie urządzenia umożliwiają wykonywanie ćwiczeń o niskim wpływie i wysokiej intensywności, charakterystycznych dla metody Lagree. Nasz sprzęt jest regularnie uzupełniany o nowe maszyny! Posiadamy urządzenia spełniające niemal wszystkie potrzeby.

MICRO

Kompaktowe, lekkie urządzenie do ćwiczeń obejmujących wszystkie partie ciała

MINI

Urządzenie średnich rozmiarów do treningu obejmującego wszystkie partie ciała

MINI PRO

Urządzenie średnich rozmiarów do treningu obejmującego wszystkie partie ciała

MEGA

Doczekał się wielu podróbek, choć oryginał jest tylko jeden - MEGA to prawdziwy wymiatacz

EVO

EVO to pełnowymiarowe urządzenie do ćwiczeń na wszystkie partie ciała

EVO 2

EVO 2 to pełnowymiarowa maszyna treningowa typu „wszystko w jednym"

LICENCJA

Uzyskaj licencję na korzystanie ze sprzętu Lagree w swoim własnym studio już dziś i dołącz do najszybciej rozwijającego się programu fitness. Zdobycie licencji Lagree nigdy nie było prostsze.

LICENCJA

CERTYFIKAT

Wspieraj rozwój innych. Jeśli chcesz wziąć udział w programie Lagree Fitness i zostać Certyfikowanym Trenerem Lagree Fitness, ten program jest właśnie dla Ciebie.

CERTYFIKAT

EVENTY Z MICRO

Nasze eventy fitness pod gołym niebem na opatentowanym sprzęcie Micro są wyjątkową okazją do wykonania treningu o wysokiej intensywności i niskim wpływie, przy dźwiękach muzyki na żywo i w podgrzanej atmosferze, którą zapewnić może tylko Lagree Fitness!

EVENTY Z MICRO

LAGREE ON DEMAND

Zapraszamy na platformę VOD prowadzoną przez Lagree Fitness, gdzie obejrzysz zajęcia na sprzęcie Micro, Mini i Mega oraz eventy na żywo z wykorzystaniem „Metody Lagree". Setki godzin treningów Lagree teraz na wyciągnięcie ręki.

LAGREE ON DEMAND

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

DAJ NAM ZNAĆ JUŻ DZIŚ. PRZEDSTAWICIEL LAGREE SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Your email has been sent